تبلیغات
آس فروم
آس فروم آس فروم
+ ارسال موضوع جدید
صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4 12 13 14
نمایش نتایج: از 131 به 139 از 139
Like Tree24Likes

موضوع: .....♠.....فال روزانه.....♠.....

 1. #1

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  ناظم انجمن
  فریاااااااد جیغغغغغ داددددد
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  ناظم انجمن
  نام اصلی
  مائده
  محل سکونت
  پایتخت
  علایق
  چیزای خوب :)
  شغل
  گرافیست
  مدل گوشی
  corbi2
  ميانگين پست در روز
  2.53
  نوشته ها
  1,266
  پسندیده
  416
  مورد پسند : 485 بار در 380 پست
  حالت من
  faal
  Mention شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 65 تاپیک

  .....♠.....فال روزانه.....♠.....

  فال هر روز رو اینجا بزارید


  فال امروز شنبه
  1392/4/29

  متولد فروردین : شما احساس میکنید که در باغی سحرآمیز با شکوفه های زیبا قرار گرفته اید، برای اینکه امروز بهرام قبل از اینکه نشانه شما را ترک کند با پلوتو روبرو شده است. اگر درگیر یک پروژه خلاقانه یا یک موضوع عاطفی شده اید، تا زمانی که تلاش کنید به نحو احسن خودتان را مطرح کنید، میتوانید خیلی بیشتر پیشرفت کنید. مادامی که شما از رویاهایتان فاصله نگرفته اید و سعی میکنید که به آنها جنبه واقعیت ببخشید، روزی خاطره انگیز خواهید داشت.

  متولد اردیبهشت : شما میتوانید تحت تسلط یک افسون جادویی زندگی کنید که باعث میشود شما فکر کنید همه چیز در خانه عالی است، در زمانی که اصلاً این گونه نیست. بهتر است که امروز با دیدی خوشبینانه به جهان بنگرید، به خاطر اینکه روشن نبودن ایدههای شما به طور طیبعی میتواند بر قضاوت درست افرادی مثل شما سایه افکنی کند. خوشبختانه در طی روز وضوح و روشنی بر میگردند، بنابراین تصمیم گیری های بزرگ را به بعد موکول نکنید.

  متولد خرداد : درحالیکه ذهن شما پر از ایده های خلاقانه و تصورات خیالی می گیز باشد. اگر شما به استراحت نیاز دارید، فکرتان را با دیدن فیلمی تخیلی یا خواندن کتاب کلاسیکی عشقی تغذیه کنید. به یاد داشته باشید به حقیقت پیوستن رویاهایتان بسیار رضایت بخش خواهد بود.

  متولد تیر : شما زمان خود را به بطالت می*گذرانید، بهتر است کارهایی انجام دهید که برای شما مفید باشد نه این که از توانایی*هایتان استفاده نکنید و همه استعدادهای شما کشف نشده باقی بماند. قضاوت*های نادرستی را در رابطه با افراد انجام می*دهید، مهم*تر از ﺁن همه این کارها را در زندگی*تان اجرا می*کنید به همین دلیل باعث شده است که زندگی شما در گذشته گره*های بسیاری داشته باشد. بهتر است تا قدرت و توان کار کردن را دارید از همین امروز شروع به کار کردن کنید تا ذخیره و اندوخته*ای برای ﺁینده خود داشته باشید.

  متولد مرداد : از رفتارهایی که افراد خانواده*تان یا دوستان*تان در این روزها با شما داشته اند دچار ناراحتی و دلسردی شده اید بهتر است باید ها و نبایدها را کنار بگذارید فقط از خودتان انتظار داشته باشید زیرا اگر به این روند ادامه دهید در آینده*ای نه چندان دور دچار افسردگی خواهید شد، پس از امروز دیگر از کسی توقع انجام کاری را نداشته باشید در این صورت اعتماد به نفس تان نیز تقویت می*شود. قابلیت انعطاف پذیری خود را افزایش دهید.

  متولد شهریور : شما امروز خیلی راحت تر می*توانید با دوستان و اعضای خانواده تان ارتباط برقرار کنید، برای اینکه قادر هستید به مسائل و مشکلات حساس از تمام زوایا بنگرید. شما حتی بهترین نفر برای میانجی کردن در دعواهای خانوداگی هستید. اما وقتی برای انتخاب کردن بهترین عملکرد-خواه عملکرد خود و یا دیگران- تحت فشار قرار بگیرید اوضاع پیچیده می*شود. وقتی تنها کسی هستید که می*توانید تصمیم بگیرید و آمادگی لازم را دارید بگذارید دیگران بفهمند و از گفتن این موضوع نترسید.

  متولد مهر : شما به تازگی کاری و یا رفتاری را آغاز کرده اید که به نظرتان به سادگی می*توانید به هدف غایی خود نائل شوید، اما اگر هدف را ساده بینگارید، نمی*توانید به نتیجه ی مطلوبی برسید. شما آمادگی برای تلاش*های و موقعیت های بیشتری را نیز دارید پس تلاش هایتان را برای به دست آوردن منفعتی بزرگتر و با ارزش تر افزایش دهید. اگر استراتژی خود را عوض کنید به راحتی می*توانید در آینده ی نه چندان دور به اهداف خود برسید.

  متولد آبان : شما واقعا دوست ندارید موقعیتی را مدیریت کنید که خودتان کاملا در آنجا حضور ندارید. شما امروز هیچ سورپرایزی را نمی*خواهید اما با یک دید کلی داشتن می*توانید حلقه ای را به طرف فردی بیندازید که در پشت صحنه کار می*کند. با این حال تنها راه حل استفاده از قوه خلاقیت است نه اینکه بنشینید و به انتظار معجزه باشید. سعی کنید همیشه عامل باشید نه معلول!

  متولد آذر : شما از انجام دادن کارهایی را که پشت سر هم برایتان بوجود می*آیند خسته شده*اید، خوشبختانه، با تمرکز به روی اهداف بلند مدت خود می*توانید قدر و ارزش لحظه حال را دریابید. اما این کار می*تواند یک سیاست کاملا ماهرانه و در عین حال فریبنده باشد چرا که درست نیست که آنچه اکنون اتفاق می*افتد را نادیده بگیرید. بین کارهای که الان در دست انجام دارید و کارهایی که قبلا شروع کرده بودید تعادل برقرار کنید و اگر طرحی به سرانجام نرسید آن را برای مدتی رها کنید تا بعدا سر فرصت به آن بپردازید. بهترین کار برای پیشبرد کارهایتان این است که به موقعیت*های موجود واکنش نشان دهید و مطئمئن باشید که به هدف تان خواهید رسید.

  متولد دی : امروز بهرام یعنی سیاره بخت شما به بالاترین نقطه رسیده است، در حالیکه ژوپیتر مهربان هر موضوع کوچک و بی اهمیت را تبدیل به مقوله ای بزرگ و قابل بحث می*کند. این یک جنگ برای طبیعی نگاه داشت مسائل است. شما حتی می*توانید راحت ترین شغل*ها را تبدیل به کاری پیچیده با مسئولیت*های تخصصی کنید که یک تیم حرفه ای باید از پس مدیریت کردن آن بربیایند! اما شما باید رفتار وکارهایتان را متعادل و منطقی گردانید، پس باید کنترل برنامه های روزانه تان در دست خودتان باشد.

  متولد بهمن : شما به راهنمایی*های فرد دیگری نیاز ندارید؛ و امروز در محل کار خودتان ذاتاً می*دانید که چه کاری باید انجام بدهید. متأسفانه اجرا کردن برنامه*هایتان به آن سادگی که به نظر می*رسد نیست، برای اینکه فرد بانفودی می*تواند سد راه شما شود. و حتی بدتر ممکن است یک نفر حتی با تلاشهای شما نیز مخالفت کند. به جای اینکه کورکورانه فعالیت کنید، بهتر است به دنبال فهمیدن ذهنیت دیگران باشید و فعالیتهایتان را با آنها تنظیم کنید.

  متولد اسفند : امروز ماه در حال حركت كردن به سوی سومین خانه شما یعنی خانه سفرهای كوتاه می*باشد و ناآرامی*و بی*قراری*تان امری كاملاً طبیعی است. شما امروز فقط برای اینكه از منزل خارج بشوید ممكن است كه به یك فروشگاه و یا مكانی تفریحی و گردشگری بروید. اگر تا آخر روز پیشرفت چندانی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید.
  ویرایش توسط MaEde : 07-24-2013 در ساعت 06:11 PM


  بعد نمیدونم چند ماه برگشتم....
  چقد سخت بود نیومدن اینجا :/آس فرومآس فروم 2. #131

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  کاربر فعال
  زندگی زیباست
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  نام اصلی
  حورا
  محل سکونت
  ایران
  علایق
  ریاضی، شعر، کتاب،...
  ميانگين پست در روز
  1.67
  نوشته ها
  806
  پسندیده
  2
  مورد پسند : 294 بار در 264 پست
  حالت من
  Relax
  Mention شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 80 تاپیک
  فال روزانه سه شنبه ۶ اسفند ۹۲

  فال روزانه متولدین فروردین
  امروز اتفاقی برای شما روی می دهد که ناخواسته خاطره ناراحت کننده ای را به شما یادآوری می کند. اتفاق امروز چندان برایتان مهم نیست اما خاطره های گذشته باعث می شوند تا بیشتر زمان خود را در ناراحتی و دوره تلخی ها سپری کنید. بهتر است به جای ناراحتی به این فکر کنید که چرا این خاطره ها تا این اندازه شما را در خود فرو می برند. وقتی دلیل آن را کشف کردید، می توانید بار آن را از دوش خود بردارید. برای رابطه عاطفی خود ارزش بسیاری قایل هستید اما امروز دوست دارید در مورد آن بیشتر فکر کنید تا بتوانید اشکالات موجود در رابطه خود را بیابید و در صورت توان آنها را برطرف کنید. باید سعی کنید همیشه خوش بین و مثبت گرا باشید.
  فال روزانه متولدین اردیبهشت
  هیچ یک از دوستان شما امروز خانه نیستند و به همین دلیل نه می توانید به خانه آنها بروید یا تلفنی با آنها صحبت کنید. این باعث می شود تا اندازه ای احساس تنهایی داشته باشید. با این روحیه مدام خود را توجیه و متقاعد می کنید که این تنهایی هم بد نیست. اما واقعا بد نیست. از فرصت استفاده کنید و فیلم ببینید یا کتاب مطالعه کنید. برایتان دشوار است امروز سرقرار با فرد مورد علاقه تان حاضر شوید. نرفتن هم بهتر است زیرا ممکن است مکالمه ای میان ما صورت بگیرد که چندان خوشایند نیست. شما از دو دیدگاه متفاوت به یک مساله فکر می کنید. بهتر است خیلی برای جلب نظر او تلاش نکنید.
  فال روزانه متولدین خرداد
  امروز بسیار دوست دارید در خانه بمانید. البته این در خانه ماندن دلیل دارد و دلیل آن آمدن مهمانی است که بسیار دوستش دارید. این مساله باعث بی صبری و دستپاچگی شما می شود. برای اینکه زمان بگذرد و تا آمدن آن استرس نداشته باشید، یک کار هنری یا خلاقانه انجام دهید تا حواستان را پرت کند و انتظار را برایتان آسان کند. امروز به زمان نیاز دارید تا در مورد رابطه عاشقانه خود بهتر و بیشتر فکر کنید. اما توصیه می کنیم امروز به طور کل در مورد این مسایل تصمیم گیری نکنید. فقط فکر کنید و همه خوبی و بدی های آن را برای خود یادداشت کنید.
  فال روزانه متولدین تیر
  ساخت و سازهای ساختمانی یا تعمیرات خیابانی باعث می شوند تا نتوانید به راحتی به خانه خود برسید. این کارها باعث ایجاد ترافیک در خیابان می شود. شاید بهتر باشد با پای پیاده از این ترافیک عبور کنید و کمی هم زودتر از همیشه از خانه بیرون بروید تا دیر به محل کار خود نرسید. اگر هم قرار نیست سرکار بروید، در خانه خود را با کارهای زیاد مشغول کنید. اگر شریک عاطفی شما امروز خیلی سرحال نیست و هر کاری هم می کنید باز موجب شادی او نمی شود، بهتر است او را به حال خود بگذارید. لازم است کمی تنها بماند تا بتواند با تمرکز کافی کارهای خود را انجام دهد و با خیال راحت دوباره ذهنش را متمرکز کند.
  فال روزانه متولدین مرداد
  امروز در مورد رویدادی اجتماعی که همیشه آن را تحسین می کردید، دچار ناامیدی می شوید. این ناامیدی بر اعتقادات شما بر این مسایل تاثیر منفی می گذارد. اما باید بدانید این اتفاق ها کاملا طبیعی هستند و دوباره فردا همان روحیه قبلی خود را به دست خواهید آورد و می توانید خود را آرام کنید و دوباره با انرژی به کارها و اعتقادات خود برسید. موقعیت های کنونی باعث می شوند تا در مورد رابطه عاطفی خود کمی شهامت بیشتر داشته باشید و همه مسایل آن را مورد بازبینی قرار دهید. این مساله به تنهایی و زمان برای فکر کردن نیاز دارد. پس امروز را به خود استراحت دهید هر کدام جداگانه به رابطه خود فکر کنید.
  فال روزانه متولدین شهریور
  رابطه عاشقانه میان شما و فرد موردعلاقه تان تا حدی دچار خدشه شده است. شاید وسوسه شوید و به طور عجولانه تصمیمی بگیرید که به هیچ عنوان درست و منطقی نیست. شاید با خود تصور کنید شریکتان دیگر برای شما ارزشی قایل نیست، اما این مساله صحت ندارد. خود را در این دام گرفتار نکنید. خودتان هم می دانید این طور نیست و این حس ها همه موقتی هستند. او خیلی زود به شما زنگ خواهد زد و دوباره همه هیجانات خوب قبل را با هم تجربه خواهید کرد. اگر قرار است یک رابطه عاطفی جدید را آغاز کنید، خیلی هیجان زده نباشید. اگر می خواهید این آشنایی برای طولانی مدت ادامه داشته باشد باید کمی منطق را نیز چاشنی احساسات خود کنید.
  فال روزانه متولدین مهر
  امروز تا حد زیادی درون گرا می شوید و بیشتر به تفکرات خود اعتماد می کنید تا رویدادهای محیط. به همین واسطه نمی توانید درک کنید دیگران چه احساساتی دارند و چگونه به زندگی نگاه می کنند. بهتر است از این تفکرات منفی دست بردارید و دوباره منطق همیشگی خود را به دست بیاورید. این شرایط و این بدبینی ها موقتی هستند و در طول روزهای آینده دوباره به شخصیت واقعی خود بازخواهید گشت. امروز این فرصت را دارید تا در مود رویدادهای اخیر رابطه عاطفی خود فکر کنید و آنها را زیر ذره بین ببرید. بررسی آنها هیچ اشکالی ندارد اما سعی نکنید هیچ تصمیم مهمی در این رابطه اتخاذ کنید.
  فال روزانه متولدین آبان
  شما همیشه انسان سخت کوشی بوده اید. این سخت کوشی در همه جنبه های زندگی شما تاثیر می گذارد و شاید در زندگی شخصیتان کمی خلل ایجاد کند. شاید بد نباشد امروز را در فاز تنبلی به سر ببرید و کمی به خود استراحت دهید. به خودتان استراحت دهید، فیلم یا تلویزیون تماشا کنید. از این که آرام و بیکار چند ساعتی استراحت می کنید، عذاب وجدان نگیرید. امروز به هیچ عنوان دوست ندارید با واقعیت های زندگی روبه رو شوید. اما آنها خیلی هم بد نیستند و شاید حتی جنبه مثبتی هم داشته باشند. اگر شریکتان می خواست در مورد مسایلی با شما صحبت کند، حتما و با دقت به حرف های او گوش کنید.
  فال روزانه متولدین آذر
  امروز دوست دارید از جهان اطراف بریده شوید و با هیچکس در ارتباط و تماس نباشید. خواب و استراحت مسایلی هستند که همه فکرتان را پر کرده اند. می خواهید بدون تماس با دنیای بیرون، به تنهایی دراز بکشید و کتاب مورد علاقه خود را مطالعه کنید. یا فیلمی که دوست دارید را ببینید. همین کار را انجام دهید و از اینکه وقتتان را اینگونه سپری می کنید هم، خود را ناراحت نکنید. اطرافیان باید درک کنند گاهی شما هم به استراحت و تنهایی نیاز دارید. در خلال این تنهایی می توانید به مسایل عاشقانه خود با شریک عاطفیتان نیز فکر کنید. اگر مشکلی هست آنها را پیدا و برای آنها راهکار مناسب پیدا کنید. شاید بد نباشد آخر روز، تفکرات خود را با او نیز در میان بگذارید تا با هم به نتیجه های خوبی دست پیدا کنید.
  فال روزانه متولدین دی
  دوست یا یکی از اعضای خانواده شما برنامه سفر می ریزید. اما شما حتی دوست ندارید تا سرکوچه بروید و چیزی بخرید، چه برسد به مسافرت. بیشتر دوست دارید تنها باشد و در تنهایی های خود به مسایل ماوراطبیعی و فلسفی فکر کنید. بهترین کار این است که در خانه بمانید و کتاب مورد علاقه خود را مطالعه کنید. می توانید در مورد برنامه سفر بعدا فکر کنید تا بتوانید نتیجه مثبتی نیز از آن بگیرید. با اینکه دوست دارید در خانه بمانید و به مسایل خود فکر کنید، اما ما توصیه می کنیم بعدازظهر بیرون بروید و در اجتماع حضور داشته باشید. شاید با فردی آشنا شدید که بسیار شخصیت جالبی دارد و می توانید یک دوستی ارزشمند را با او آغاز کنید.
  فال روزانه متولدین بهمن
  وقتی صحبت مسایل مالی می شود، ابروهایتان در هم می روند و غم عالم در دلتان می نشیند. قبض های بسیاری برای پرداخت دارید و نمی دانید چطور آنها را مدیریت و پرداخت کنید. اما این شرایط کاملا موقتی هستند. باید سعی کنید برای خود تفریحات ارزان تر و کم هزینه تر دست و پا کنید. به طور مثال، با مطالعه کتاب وقت خود را پر کنید و از آن هم لذت ببرید. با اینکه تصور می کنید چیزی در رابطه عاطفی شما از بین رفته یا گم شده است، اما متوجه می شوید این طور نیست. با در کنار هم بودن و صحبت کردن در مورد مشکلات جزئی رابطه، می توانید به رابطه خود رونق ببخشید و دوباره آن را گرم و پرهیجان کنید.
  فال روزانه متولدین اسفند
  امروز وقتی در آینه خود را می نگیرید خدتان را نمی شناسید. اینقدر خود را در کار غرق کرده اید که استرس و فشار کاری روی چهره شما تاثیر منفی گذاشته است. خستگی به طور کامل در نگاهتان نشسته است. شاید بهتر باشد چند ساعتی به خود استراحت بدهید. لباس خوب بپوشید و بیرون بروید کمی قدم بزنید. همین استراحت کوچک باعث می شود تا روحیه خود را به دست بیاورید و دوباره طراوت به چهره شما بازگردد. باید بتوانید آرام باشید تا در رابطه عاطفی خود نیز خوب ظاهر شوید.
  Farzane likes this.

 3. #132

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  کاربر فعال
  زندگی زیباست
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  نام اصلی
  حورا
  محل سکونت
  ایران
  علایق
  ریاضی، شعر، کتاب،...
  ميانگين پست در روز
  1.67
  نوشته ها
  806
  پسندیده
  2
  مورد پسند : 294 بار در 264 پست
  حالت من
  Relax
  Mention شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 80 تاپیک
  فال روز (7 اسفند- 26 فوریه)

  فروردین: باوجود اینکه امروز دوست دارید احساسات جدید و لحظهای را کشف کنید، ولی وظایف زیادتان در محل کار جلوی تفریح کردن شما را گرفته است! اما داشتن مسئولیتهای خیلی زیاد لزوما نمیتواند شما را از صحبت کردن در مورد آرزوهایتان باز دارد. سهیم کردن دوستانتان یا افراد خاص در رویاهایتان فقط تفریحی است که شما بهش نیاز دارید، اما این کار با تبدیل شدن آنها به عمل خیلی متفاوت است.


  اردیبهشت: شما امروز اصلا احساس خوب و جالبی ندارید!! چرا که مشکلات غیر قابل تغییری پیش روی خود دارید و باید وقتی را به آنها اختصاص بدهید. حتی اگر اول سعی کنید ظاهر خوب و مثبتی در جلوی دیگران داشته باشید، اما نخواهید توانست دیدگاه جدی و خشن خود را پنهان کنید. البته نگران بودن شما به خاطر همه حوادثی که پیرامونتان رخ داده قابل تحسین است، اما این دلیل نمیشود که جلوی دوستانتان خودنمایی و تظاهر کنید.


  خرداد: شما چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید امروز مجبورید نقش پدر و مادر را بازی کنید!! توجه کردن به کارهای خانه یا دنبال کردن قولی که به یکی از اعضای خانواده داده بودید شما را از مسئولیتهایتان در محل کار دور میکند. بحث در این نیست که برای انجام دادن کارهایتان حتما باید کسی بهتان یادآوری کند. بلکه موضوع این است که شما قادر نیستید به تمام حرفهایی که قبلا زده بودید عمل کنید! وظایف خود را اولویت بندی کنید و آن کاری که بهتر از همه است را انجام دهید.


  تیر: امروز در حالیکه فکر میکنید انرژی و وقتتان ته کشیده است، کارهای جدیدی از راه میرسند!! البته این سخن به معنی این نیست که شما عمدا قصد گمراه کردن افراد دیگر را دارید؛ بلکه به این معنی است که شما فکر میکردید کارها راحت تر از این پیش برود. پس بهترین استراژی این است که قبل از اینکه در آخرین لحظه و تحت فشار و زور مجبور شوید کارتان را انجام دهید، زودتر از موعد دست به کار شوید.


  مرداد: شما امروز باید با یک مشکل کوچک که تازگی برایتان پیش آمده روبرو شوید. شاید راه حل به سادگی رفتن سریع به بانک باشد!! اما میتواند کمی هم پیچیده باشد. حالا راه حل هرطور باشد، این هشداری برای شما است که اگر همین الان این مشکل را حل نکنید بعدها و طی هفته بعد این مشکل قدیمی دوباره آشکار میشود. شاید راه حل سریعی به ذهنتان بیاید، اما بهتر است با کند و کاو کردن در مورد مشکل و منشا و اساس آن برای همیشه آن را حل کنید.


  شهریور: شما امروز تنها کسی هستید که نقش خیلی سنگینی را به عهده گرفته اید. معنی این حرف این نیست که میخواهید خیلی مهم باشید؛ بلکه معنی اش این است که افراد دیگر همگی روی شما حساب باز کرده اند و واقعا لازم است که یک نفر آنها را چک کند. شما خیلی خوب برای کارتان آماده شده اید، چراکه شما دقیقا میدانید چه کاری باید انجام دهید. اما رفتار مقتدرانه شما شاید اینجا بهترین روش برای رسیدن به هدفتان نباشد. بهتر است کمی نرم تر بوده و به جای حرف زدن از عقل و منطق بیشتر حرف دلتان را بزنید.


  مهر: امروز شاید در محل کارتان به خاطر انجام دادن کار درست بجنگید! شما میخواهید دیگران درکتان کنند، اما از رفتار دلگرم کننده که ممکن است مخالف سازندگی و فعال بودن شود میترسید. رفتن به عمق این مشکل وکند و کاو کردن در مورد آن برای شما کار سختی است. خوشبختانه نیاز شما برای داشتن یک داور و قضاوت نهایی بیشتر جنبه خیالی و توهم دارد تا واقعیت. با افراد دیگردر مورد این مشکل به بحث و گفتگو بنشینید، اما مسئولیت حل کردن آن را بر عهده نگیرید.


  آبان: امروز شاید عقیده شما با خواهر و یا برادرهایتان مخالف باشد، اما این دلیل نمیشود به راحتی حرف آنها را قبول کنید! شاید دیدگاه شما هوشمندانه تر از ایدههای آنها باشد، اما هنوز آنقدر خوب نیست که حقایق را برایشان روشن کند. فقط تسلیم نشوید!! اما باور کردن اینکه میتوانید با منطق و افکار هوشمندانه نظر آنها را عوض کنید کاری غیر عملی و نشدنی است. بگذارید آنها نظرتان را بفهمند و بعد تنهایشان بگذارید. آنها وقتی خودشان آمادگی لازم را پیدا کردند- و نه زودتر از آن!- نظرشان را عوض خواهند کرد.


  آذر: امروز "کنترل کردن" مهم ترین مساله مورد توجه برای شما است، بخصوص اگر کارهای خیلی زیادی پیش رو داشته باشید که باید به همه شان هم برسید. رئیستان بهتان دستور میدهد و شما چاره دیگری به جز "چشم" گفتن ندارید!! باهمه این احوال فقط "چشم" گفتن و عمل نکردن شما را به جایی نمیرساند! همانقدر که جذاب و خوش برخورد هستید! همان قدر هم باید در کارتان جدی بوده و به تمام قولهایی که داده بودید عمل کنید!


  دی: شما یک بار دیگر با تناقض و تضادهای بین ایدههای خوب خود و آنچه پیرامونتان میگذرد روبه رو شده اید. شما وقتی که میبینید قادر نیستید با کار سخت و زیاد و روشهای تکنیکی به سادگی هر مشکلی را حل کنید به خودتان شک میکنید. اما زیاد خوب نیست که با تجزیه و تحلیل کردن عملکرد خود وقت را تلف کنید. فقط از جایتان بلند شوید و هرچه در توانتان است انجام دهید. شما واقعا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد!!


  بهمن: امروز ظاهرا شریک کاریتان و یا دوست صمیمیتان در تلاشهای سخت زیاد شما را همراهی نمیکند. شاید اولین عکس العمل تان این باشد که سریع مقابله به مثل کرده و یا در برابر این "آتش دوستانه" از خودتان دفاع کنید! اما این کار عاقلانه ترین نوع برخورد نخواهد بود؛ چراکه آنها به شما دقیقا همان پیامی را خواهند گفت که نیاز دارید برای بیشتر موثرتر بودن بشنوید. پس به دقت به حرفهایشان گوش دهید و بعد راه حل جدیدی برای کارهایی که قبلا انجام داده بودید کشف کنید.


  اسفند: امروز شما هر کاری که میکنید حتی اگر به نظر خودتان کار درستی هم باشد، مدام به در بسته میخورید!! شما میتوانید به راحتی در مورد خودتان بیشتر از هر چیز دیگر صحبت کنید، اما اعتماد به نفستان به آن اندازه که خودتان باور دارید بر پایه واقعیت استوار نیست. به جای سریع حرکت کردن و سکندری خوردن بهتر است که کمی سرعت خود را کم کنید! حالا ثابت قدم بودن و تامل کردن برای شما سودمند تر از خودستایی کردن و خیالبافی است.
  Farzane likes this.

 4. #133

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  کاربر فعال
  زندگی زیباست
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  نام اصلی
  حورا
  محل سکونت
  ایران
  علایق
  ریاضی، شعر، کتاب،...
  ميانگين پست در روز
  1.67
  نوشته ها
  806
  پسندیده
  2
  مورد پسند : 294 بار در 264 پست
  حالت من
  Relax
  Mention شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 80 تاپیک
  فال روز (8 اسفند- 27 فوریه)

  فروردین: ممکن است امروز زیاد وقت آن را نداشته باشید که درباره آنچه ممکن است در آینده اتفاق بیفتد فکر کنید. شما بسادگی یک پروژه را به اتمام رسانده اید و به یک فرض شخصی متکی هستید ولی اکنون اتفاق جدیدی برای تان میافتد. عالی ترین توانایی شما سرعتی است که شما را قادر میسازد تا به خوبی در مقابل حوادث واکنش نشان دهید و مسبب این رفتار قرار گرفتن ماه در نشان خودانگیخته شما است. فکر نکنید که چه کار باید کنید؛ فقط آن را انجام دهید. اگر بعدا لازم بود همیشه میتوانید رفتارهای نادرست خود را تصحیح کنید.

  اردیبهشت: همچنانکه روز میگذرد ممکن است از وظایف و مسئولیتهای دنیوی خود خسته شده و منتظر مقداری آرامش و سکوت در محیطی جدا از دیگران باشید. درست است که شما طالب تنهایی و خلوت هستید اما مخصوصا الان انسان تنبلی نیستید. ممکن است دیگران متوجه نباشند که شما چقدر انرژی صرف کرده اید چرا که شما فعاليتهاي خود را محدود میکنید تا بر رویاها و تصورات تان سلطه داشته باشید. این کار به معنی وقت هدر دادن نیست؛ هر آنچه شما درباره امروز خیال پردازی میکنید ممکن است فردا صورت واقعیت به خود بگیرد.

  خرداد: زندگی شما اکنون یک تناقض آشکار است به خاطر اینکه آن چیزهایی که در واقعیت اطراف شما هستند حقیقت ندارند؛ با این حال زمانیکه شما راجع به اهداف بلند مدت خود فکر میکنید میتوانید کاملا درست و واضح برنامه ریزی کنید. مشکل این جاست که سخت است تمام جزییات این تصورات را به عمل تبدیل کنید. عنان کنترل را رها کنید و به سادگی با امواجی که بوجود میآیند گردش کنید چرا که این کار میتواند یک حرکت موثر برای امروز باشد.  تیر: در طول روز استرس در وجود شما شکل میگیرد و دیگر برای تان مشکل است که حتی برای ساعتی آرام بگیرید. حتی اگر در خانه هم باشید راحت نیست که بتوانید ذهن تان را از کارهایی که در محل کار دارید منحرف سازید. خوشبختانه الان نیازی نیست که هیچ مسئله ای را حل کنید. اجازه دهید که احساسات تان با جریان تغییرات بالا و پایین شوند. اگر ممکن بود تصميم گیریها مهم خود را به آخر هفته موکول کنید.  مرداد: ممکن است این روزها با شخصی از نزدیکان تان احساس ناراحتی کنید اگر چه ممکن است این احساس پریشانی و اضطراب مستقیما به این شخص ربطی نداشته باشد. در واقع شما ممکن است از هر کسی که حد و مرزهای احساسی تان زیر پا بگذارد احساس نارضایتی کنید. دقت کنید و ببینید وقتی که صحبت از احساسات تان به میان میآید آماده جنگ میشوید. ممکن است شما دوست داشته باشید که در وهله اول احساسات تان را برای خودتان نگاه دارید اما در بعداز ظهر شرایطی پیش خواهد آمد که مایل میشوید تا احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.  شهریور: با وجود اینکه شما همیشه دوست دارید که با حقایق روبرو شوید امروز ممکن است از آن روزهایی باشد که شما را به سرزمین عاطفی جدید رهنمون کند. شما فهمیده اید که محدودیتهای زمانی به نوعی شما را به جلو هدایت میکند و شما را مجبور میکند تا حد امکان چیزهای جدیدی تجربه کنید. ممکن است این رفتاری که در پیش گرفته اید دوستان و همسرتان را متعجب کند چرا که به نظر میرسد شما بیش از همیشه محافظه کار شده اید. از ترس اینکه مورد قضاوت بگیرید یا نه به عقب باز نگردید. الان زمان تغییر و تحول است!

  مهر: به نظر میرسد امروز تمرکز کردن روی کار خیلی راحت تر از همیشه میرسد اما این فرض واقعیت ندارد. چرا که افکارتان از کنترل شما خارج شده اند و خیلی سخت است که دوباره کنترل آنها را بدست آورید. با این وجود خوب است امتحان کنید. متاسفانه اگر سعی کنید فقط وقت گذرانی کنید ممکن است با دوست یا همسرتان درگیر شود چرا که او نظر دیگری درباره کاری که باید انجام دهید دارد. تا آنجا که ممکن است در اوایل روز مفید و موثر واقع شوید تا بتوانید بعداز ظهر با کسی که دوستش دارید اوقات خوشی را سپری کنید.
  آبان: شما اکنون زیاد در قید و بند این نیستید که احساسات تان را برای خودتان نگاه دارید و اصلا هم نگران این نیستید که مورد قضاوت دیگران قرار بگیرید. ممكن است حتي خوشحال باشيد چرا که با نیت قبلی در اوج شایستگی گرفته اید. خوشبختانه امروز نیاز به انتقاد و نظر هیچ کس ندارید. شما قادرید که بسرعت تشخیص دهید کجا باید تمرکز داشته باشید و چگونه رفتار خود را برای رسیدن به هدف خاصی اصلاح کنید.

  آذر: احتمالا امروز بسیار عصبی و آتشی مزاج هستید چرا که وظایف بی شماری دارید که باید آنها را سروقت انجام و آن را تحویل دهید. به نظر میرسد که دارید وقت را از دست میدهید اما ورود ماه به نشان شجاع و بی باک تان به شما یک فرصت جدید در رابطه با پروژه ای که در حال انجام آن هستید بدهد. مواظب باشید؛ چرا که ممکن است وسوسه شوید که کار قبلی خود را در ازای بدست آوردن کاری مهیج تر از دست بدهید. کارهای قبلی تان را به پایان برسانید تا بتوانید کار تازهای را تجربه کنید.

  دی:
  خوشبختانه احتمالا بعد از ظهر امروز میتوانید به آن استراحت و آرامشی که مدتهاست در جستجوی آن هستید برسید. حتی اگر به نظر میرسد که بسیار سخت است که آن را بپذیرید و از آن لذت ببرید. یک روز بی قرار کننده تمایل شما را به آرامش و سکوت افزایش میدهد اما ممکن است وقتی آن را بدست آوردید زود از آن خسته شوید. به یاد داشته باشید نيازی نیست که وقتی هیچ مسئله ای وجود ندارد یک نمایش جدید خلق کنید.

  بهمن: امروز میتوانید با احترام به خود و دانستن ارزش خودتان یک پیشرفت در زندگی تان را تجربه کنید. ممکن است از شخصی از نزدیکان تان یاد بگیرید که دیگران چقدر برای کارهای شما ارزش قائل هستند. اما در عوض اينكه به خود مغرور شوید و اجازه دهید که تملق دیگران شما را در منجلاب نادانی غرق کند آماده کار بعدی شوید. بسیار خوب است که به جلو پیش بروید اما قبل از آن بنشینید و درباره کارهایی که قبلا انجام داده اید به خوبی بیندیشید.

  اسفند: شما آنقدر در رویاپردازی زیاده روي کرده اید که دیگر این روزها فکر میکنید که دنیای واقعی اهمیت چندانی ندارد. محدود کردن نیازهای جسمی و مادی خود میتواند باعث شود تا بتوانید یک سفر درونی داشته باشید. با این حال به نظر میرسد اين نوع طرز فکر برای زمانی به پایان برسد زمانیکه نگرانیهای مالی شما باعث سقوط شما از آسمان رویاها به دنیای زمینی شود. انجام دادن تعهدات تان به همان اشتیاقی که برای رویاهای خود دارید باعث میشود شما به آنچه که واقعا نیاز دارید اشراف پیدا کنید.
  Farzane likes this.

 5. #134

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  کاربر فعال
  زندگی زیباست
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  نام اصلی
  حورا
  محل سکونت
  ایران
  علایق
  ریاضی، شعر، کتاب،...
  ميانگين پست در روز
  1.67
  نوشته ها
  806
  پسندیده
  2
  مورد پسند : 294 بار در 264 پست
  حالت من
  Relax
  Mention شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 80 تاپیک
  فال روزانه (۹ اسفند- ۲۸ فوریه)

  فروردین: همچنانکه خورشید تا ماه آینده به پرتو افشانی در سرتاسر جوزای پرشتاب ادامه میدهد، شما نیز میتوانید انرژی بیشتری از خود به اطراف ساطع کنید. امروز همچنانکه ستاره بخت شما یعنی بهرام در مقابل زحل قرار گرفته است کار عاقلانهای که میتوانید بکنید این است که به صورت جدی برای دستیابی به هدفهایتان تلاش کنید. برای حرکت کردن به جلو فرصت را از دست ندهید.

  اردیبهشت:
  شما در حال وارد شدن به ماهی از سال هستید که این ماه توجه عقلانی بالاتری را نسبت به ماه قبل میطلبد، و نیاز خواهید داشت که نسبت به شغلتان توجه بیشتری داشته باشید. زمان بیشتری را برای سازماندهی کردن هزینههای شخصی و خوشایندتر کردن محیط پیرامونتان اختصاص دهید. تنبل نباشید و خودتان را از دست فعالیتهای یکنواخت روزمره رها سازید؛ قدری ریسک کردن برایتان خوب است، اما خیلی هم نسبت به بازده کارتان دلخوش نباشید.

  خرداد:
  از این روزها استفاده کنید تا به خودشناسی برسید و تصمیم بگیرید به کجا میخواهید بروید. حس کنجکاوی تشدید یافتهتان به منزله سرمایهای برای شماست، پس در سئوال کردن در مورد عقیده و نظر دوستانتان تردید نداشته باشید. فراموش نکن که با سئوال کردن فقط نصف راه را طی کردهاید. شما باید شنوندهای با ذهن باز باشید تا بتوانید تجربههای ارزشمندی کسب کنید.

  تیر:
  پروژههایی را که در فصل زمستان شروع کرده بودید الان باید در حال تکمیل شدن باشند. تقویم عادی را فراموش کن؛ سال شما در حال نزدیک شدن است، پس همان طور که فصل جدید از راه میرسد شما هم باید آماده باشید تا هرکاری را که میخواهید انجام دهید با روشی جدید شروع کنید.

  مرداد:
  تقویم اجتماعی شما نشان دهنده این مطلب است که این ماه، ماه پر از جنب و جوش و فعالیت در سال برای شما میباشد. بخشی از انگیزه اصلی شما میتواند این باشد که شما اکنون نمیخواهید تنها باشید. همکاری کردن با یک گروه برای شما از اینکه به راه خودتان بروید جالبتر است. به منظور اینکه بتوانید بهترین بازیکن تیمی در حد امکان باشید مسائل شخصی خودتان را هم بیان کنید.

  شهریور:
  شما فداکاریهای شخصی که برای روشن نگه داشتن چراغها در مسیر کاری شما لازم هستند آگاه میشوید. به محدودیتهایتان فکر کنید و تصمیم بگیرید که برای داشتن امنیت مالی و موفقیتهای حرفهای از چه چیزی حاضرید چشم پوشی کنید.

  مهر:
  شما فرصت رشد کردن در امری را داری که شما را فراتر از محدودیتهای خود خواسته خودت دام میاندازد. وقتی که خورشید به سمت نشانهای یکی از ماهها حرکت میکند، به طور طبیعی با نشانه ماه شما هماهنگ میشود. حتی اگر نمیتوانید مسافرتی حقیقی داشته باشید، حداقل در ذهنت به جاهایی که میخواهی سفر کن. به منظور بهتر ساختن زمان حال از عقاید جدید استقبال کنید، فلسفههای دیگر را یاد بگیرید و در مورد علوم متافزیک مطالعه کنید.

  آبان:
  اکنون خورشید به سوی هشتمین خانه صمیمت در ماه شما حرکت میکند، و میتواند فعالیتهای اساسی شما را فعال و غنی سازد. شما معمولاً دوست دارید بفهمید که چه کاسهای زیر نیم کاسه است، چه چیزی در این راز نهفته است، و در سمت دیگر ماه چه خبر است. خودشناسی با تحقیق کردن در مورد خود انسان به دست میآید. از کلام استفاده کنید تا راه ورود را بیابید، اما سپس از احساستان استفاده کنید تا به جوهره واقعی برسید.

  آذر:
  امروز که ماه تأثیر پذیر در نشان شما قرار گرفته است شما نسبت به همیشه حساستر شدهاید. درضمن الان که خورشید در هفتمین خانه شریکان شما قرار دارد، تأکیدها میتواند روی شخص دیگری باشد، بنابراین یک تضاد به وجود میآید. شما چگونه میتوانید نیازهای شخصی خودتان را بیان کنید درحالی که برای رابطههای دوستی مهم احترام زیاد قائل هستید؟ فراموش نکنید، صادق بودن با خودتان به این مفهوم نیست که افراد دیگر را فراموش کنیم.

  دی:
  اکنون که خورشید وارد ماه جوزا شده و برای چهار هفته در این ماه میماند، نورافشانی آن شما را از وظایف عادی و روزمره زندگی آگاه میسازد. حتی اگر الان شما فردی تک رو هستید، اکنون زمان تنها به مسافرت رفتن نیست. اگر شما اخیراً یک رابطه دوستی جدید را شروع کردهاید یا انگیزه پیدا کردهاید که اینک رابطه جدیدی را شروع کنید فقط این اطمینان را کسب کنید که هیچ کدام از نیازهای شما بیاهمیت پنداشته نمیشود.

  بهمن:
  خورشید همچنانکه در مسیر برج جوزا حرکت میکند یک هماهنگی معنوی برای شما میآفریند. در حالیکه شما بسیار به فعالیتهای شخصی اخیرتان متکی هستید، روزهای هفته مطمئناً برای شما واضح و روشن باقی خواهند ماند. از روابط متقابل شادی که فرصتها برایتان میسازند لذت ببرید، برای آنکه این ماه مسائل جدی برای شما بسیار آسان میشود.

  اسفند:
  از زمانیکه شما تصمیم گرفتهاید خودتان را به جریان روزمره زندگی بسپارید انرژی آسمانی برای شما میتواند کاملاً خسته کننده باشد. در این ماه خورشید معمولاً بیشتر از آن چیزی که شما اغلب میخواهید یا نیاز دارید به شما اطلاعات میدهد. حواستان جمع باشد؛ مشکلات سر بر میآورند و شما را از توجه کردن به مسائل معنوی باز میدارند. اگر شما با دادههای بسیار زیاد سردرگم شدهاید به طبیعت پناه ببرید و یا به گوشه امن خانهتان بروید.

 6. #135

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  کاربر فعال
  زندگی زیباست
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  نام اصلی
  حورا
  محل سکونت
  ایران
  علایق
  ریاضی، شعر، کتاب،...
  ميانگين پست در روز
  1.67
  نوشته ها
  806
  پسندیده
  2
  مورد پسند : 294 بار در 264 پست
  حالت من
  Relax
  Mention شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 80 تاپیک
  فال روز (16 اسفند- 7 مارچ)
  فروردین: شما امروز مستقیما تحت تاثیر بازگشت ونوس کامیاب هستید چرا که این سیاره شروع به بازگشت به نشان شما می کند. این وضعیت ممکن است در طول این هفته به شما فرصتی دوباره دهد که یک رابطه کاری موفق را آغاز کنید. اما حالا احتمال دارد که احساس پریشانی کنید به خاطر اینکه یک فرآیند شايسته و موفق را انجام نداده اید. به خاطر اینکه هر چیزی را عملی کنید سخت کار نکنید. بزودی همه چیز مشخص خواهد شد.
  اردیبهشت: امروز زمانی را به این اختصاص دهید که کمی در ضمیر ناخودآگاه خود گردش کنید. ممکن است نامه یکی از دوستان تان را کشف کنید یا اینکه تصویری از سال های جوانی خود پیدا کنید و بدین ترتیب برانگیخته می شوید که تاریخچه شخصی خود را زیر و رو کنید. اگر چه کارهای زیادی در محل کار خود دارید اما كار زیاد شما باعث نمی شود که نتوانید گذشته خود را بازسازی کنید. پس برای این سفر درونی هجوم نبرید؛ زمانی را به خود اختصاص دهید و درباره چیزی که بیشترین اهمیت را برای تان دارد چیزی یاد بگیرید.
  خرداد: ممکن است نخواهید زیاد درباره خودتان صحبت کنید و آنچه که امروز نیاز دارید این است که احساسات و عواطف خود را در صندوقچه خاطرات خود حفظ کنید. ممکن است از این بترسید که به شدت با رفیقان خود صحبت کنید مخصوصا اگر فکر کنید که آنها متوجه انگیزه های درونی شما نمی شوند. برای دفاع آماده باشید؛ اگر زیاد صحبت نکنید بعدها نیز زمانیکه دوستان تان از شما سئوالی پرسیدند که شما نخواستید درباره آن پاسخی بدهید مجبور نیستید برای آن توجیهی بیاورید.

  تیر: با وجود اینکه شما بدرستی می خواهید که امروز خودجوش و خودانگیخته باشید اما از این می ترسید که دیگران اعمال شما را مورد نقد و نکوهش قرار دهند. ممکن است احساس کنید اخیرا از نظر عاطفی سرگردان شده اید وحتی اگر شما بسیار کم صحبت کنید مثل اينكه هر كسي می داند که شما چه می خواهید. ممکن است آسیب پذیری شما باعث آزار تان شود برای اینکه هر چه که می گویید و انجام می دهید را مانند یک آیینه نشان می دهد. تمرین کردن خوباوری بدون قید و شرط راهی است که ترس شما را از واکنش های دیگران از بین می برد.

  مرداد: شما دنیایی از احساسات دارید که کاملا از نظرها غایب است و امروز احتمالا می خواهید که این راه را برای خودتان نگاه دارید چرا که باعث می شود همه چیز خیلی راحتتر به نظر برسد.. ممکن است فکر کنید که بتازگی در معرض توجه قرار گرفته اید و فقط می خواهید که براي مدتی از ستاره مجلس بودن صرف نظر کنید. از این زمان برای جمع آوری احساسات تان استفاده کنید و انرژی تان را شارژ کنید برای اینکه دوباره آن را برای انجام دادن کارهای حساسی در طی روزهای آینده نیاز خواهید داشت.

  شهریور: شما مي توانيد درباره چیزهایی که می خواهید سخت گیر باشید و فرصت خود را به خاطر یک تجربه جدید از دست بدهید حتی اگر دقیقا با تصویری از ایده هایی که در ذهن تان دارید منطبق نباشد. ممکن است از یک رابطه یا یک فرصت سرمایه گذاری عقب نشینی کنید به خاطر اینکه آنها دقیقا با انتظارات شما هم خوانی ندارند. اما بسرعت قضاوت نکنید. هر چیز مهمی ارزش صبر کردن را دارد. بنابراین قبل از اینکه پاسخ نهایی خود را صادر کنید چند هفته ای صبر کنید.

  مهر: شما معمولا قادرید که با شایستگی نیازهای خود برای داشتن یک رابطه خوب دنبال کنید اما امروز سیاره حاکم شما ونوس دوره تنزل کننده خود را در هفتمین خانه از "معاشران" شما شروع كرده است. شما تمايل دارید که خودهمزمان که به دیگران کمک می کنید تا به رضایت در زندگی شان دست یابند استعدادهای درونی خود را نیز شکوفا کنید. و اگرچه کلید تمرکز شما هنوز شامل آنهایی می شود که دوستشان داریداما اکنون بیشتر مایلید که آنچه را می خواهید بررسی کنید. خوشبختانه در دراز مدت این داوری و قضاوت در مورد امکانات تان می تواند روابط شما را استوارتر سازد.
  آبان: شما تا به حال موضوعات احساسی خود را به زور جلو می بردید و اگرچه هنوز به انتظار آینده هستید اما باز هم به گذشته می اندیشید تا بهتر بتوانید احساسات اخیر خود را درک کنید. ممکن است درباره برنامه ها ی پیش آمده قدری مردد باشید و این احتیاط بیش از حد می تواند شما را برانگیزد تا راه حل های جایگیزینی در رابطه با آن چیزهایی که نیاز دارید انتخاب کنید. اما فکر نکنید که اشتباهات شما را پیدا می کنند یا خواهند کرد. در عوض مطمئن باشید که خوش بینی از دست رفته شما دوباره باز خواهد گشت.

  آذر: اکنون کار زیاد کردن برای شما جذابیت خاصی دارد اما شما نیاز خواهید داشت که مراقب خود نیز باشید در غیر این صورت ممکن است خود را بسیار از دست رفته بیابید. این فوریت ممکن است برای شما طبیعی باشد اما امروز شما اگر از نظر احساسی محتاط باشید بیشتر نفع خواهید برد. شما واقعا نیاز ندارید که اجازه دهید هر کسی بداند که در هر لحظه ای چه احساسی دارید. کمی مرموز بودن خوب است پس بعضی چیزها را در حد رویا و تصور باقی بگذارید.

  دی: معاشرت با مردمی که از نظر عاطفی وابسته و نیازمند هستند معمولا برای شما زیاد خوشایند نیست اما امروز می تواند درهایی را برای راه های جدید ارتباط با دیگران برای شما باز کند. شما ممکن است با خودتان کمی در ستیز باشید چرا که سعی می کنید تا تعیین کنید که چه میزان از خودتان را آشکا رکنید. بهتر است که کمی آرام باشید و درباره احساسات تان زیاد صحبت نکنید اما این کار می تواند در یک رابطه عمیق و در لحظات مهمی محدودیت هایی ایجاد کند که زیاد ضرورت ندارد. با کمی صادق بودن می توانید در مقابل ترس از صمیمیت با دیگران بایستید ؛ نتایج این کار می تواند کاملا شما را شگفت زده کند.

  بهمن: شما می توانید امروز بسیار آسان گیر و بی قید باشید چرا که یک دوست نزدیک از قصد و نیت شما به اشتباه برداشت دیگری می کند. شما اکنون زیاد به هدف تان نزدیک نیستید اما این ربطی به این ندارد که شما زیاد مراقب خودتان نیستید. احساسات شما شدید است حتی اگر شما حس نکنید که نیاز دارید که موقعیتی را در یک مسیر خاص راهنمایی کنید. متاسفانه شخص غیر قابل اعتمادی ممکن است كناره گیری و انزوای شما را بد تعیبر کند و آن را نشانه ای از یک بی علاقگی به خود بداند. این رفتار خود را ترک کنید تا مطمئن شوید که دیگران بدانند شما چقدر احساساتی هستید.

  اسفند: امروز ماه در نشان شماست اما شما احساس می کنید که به گل نشسته اید؛ این احساس شما از آنجا ناشی می شود که قبلا درباره کاری قول داده بودید و الان نمی دانید در رابطه با آن باید چکار کنید و به این خاطر احساس پریشانی می کنید. خوشبختانه شما امیدتان را از دست نمی دهید برای اینکه رفتار و حالت مثبت داشتن می تواند شما را به هدف تان رهنمون کند. موفقیت از آن شماست اگر بتوانید بر باورهای محدود کننده خود غلبه کنید.
  Farzane likes this.

 7. #136

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  کاربر فعال
  زندگی زیباست
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  نام اصلی
  حورا
  محل سکونت
  ایران
  علایق
  ریاضی، شعر، کتاب،...
  ميانگين پست در روز
  1.67
  نوشته ها
  806
  پسندیده
  2
  مورد پسند : 294 بار در 264 پست
  حالت من
  Relax
  Mention شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 80 تاپیک
  فال روزانه چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۲

  فروردین: وقتی که دوستان ما در ظاهر حامیو پشتیبان شما میشوند، شما نیز مثل آنها میشوید. علاوه بر این حس خوبی نسبت به آنها پیدا میکنید و میخواهید به هر صورت که شده کمکشان را جبران کنید. اگر بتوانید از هر نوع رابطه انرژی مثبت بگیرید ترکیب خیلی خوبی ایجاد کرده اید. ولی باید کنترل رویاها وتخیلات خود را در دست داشه باشید و بببنید چگونه میتوانید آنچه در زندگی تان اتفاق میافتد را بهتر کنید.اردیبهشت: شما امروز با برقرار کردن یک ارتباط عمیق با عقیدههایتان میتوانید قدرت فوق العاده ای کسب کنید. اما اگر سعی کنید با تمرکز کردن بر روی هیجانات یک حادثه بیرونی انرژی تان را تقویت کنید، ناامید خواهید شد. وقتیکه شور و اشتیاقتان هم زمان با تغییر کردن مشکلات کمرنگ شد، در جستجوی پیدا کردن معنا در این موقعیت اخیر نباشید. فراموش نکنید ایمان شما الان ازتان محافظت خواهد کرد.خرداد: روشناییهای ماورایی بازگشته اند و خیلی خوب است که که نسبت به خود و برنامههایتان مثبت اندیش باشید. انگار که یک زنجیره قوی شما را حمایت میکند و مانع دنبال کردن رویاهایتان و یا حتی فکر کردن به آروزهایتان میشود. شاید دوباره به این زودی چنین فرصتی نصیبتان نشود. پس تا آنجایی که میتوانید از این موقعیت لذت ببرید، اما در نهایت نظرتان را در مورد جایی که میخواستید بروید عوض نکنید.تیر: با وجود ونوس موفق که حالا دوباره به دهمین خانه تان یعنی خانه “شرایط” بازگشته است، شما ارتباط حرفه ای دوباره ای با کاری که قبلا انجام داده بودید برقرار کرده اید. اما حالا وقت این نیست که بر چیزهایی که قبلا به دست آورده بودید تکیه کنید. حتی اگر مسیر و راه شما خوب و مثبت باشد، با تنبلی کردن به هیچ چیزی نخواهید رسید!! الان باید خیلی تلاش کنید تا در آینده بتوانید نتایج مثبت و طولانی مدت آن را ببینید.مرداد: شما امروز فکر شاد و روشنی دارید و بنابراین در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستیهای کهنه اصلا نباید تعلل کنید! البته همه چیز بازی و تفریح نیست! اگر بخواهید به تمام وظایفتان برسید خیلی هم سرتان شلوغ خواهد بود. وقتی به کارهایتان میرسید خیلی خودتان را نگییرد! شما میتوانید این کار را انجام دهید، اما همه وقتتان گرفته میشود.شهریور: امروز شما به اینکه جمله “همه چیز زیباست” اوضاع را خوب و روبراه میگرداند شک دارید. اگرچه این میتواند یک نوع پوشش و حفاظ موثر باشد، اما امکان دارد که دیدگاههای خود را از دست بدهید. به خاطر نگرانی برای هر چیزی که در حال تمام شدن است انرژی باارزشتان را هدر ندهید. فقط بدون هیچ قضاوتی تمرکز کنید. چند روز بعد شما باید توانایی این را داشته باشید که به عقب برگشته و همه چیز را با دید بهتری ببینید.مهر: سیاره بخت شما یعنی ونوس دوباره به عقب برگشته، اما ارتباط زیبای آن با ژوپیتر کامکار بیشتر از قبل شما را برای این عقب گرد آماده میسازد. باهمه این احوال کنار آمدن با محدودیتها هنوز سخت است، بنابراین شما اگر در برابر وسوسه آزادیهای بیش از حد سر فرود بیاورید، امکان دارد تجربیات مثبتتان بیشتر تبدیل به افکار منفی بشوند. بعد از اینکه فکر کردید یک چیز کافی است و چیز دیگر خیلی زیاد است خیلی هوشیار و مواظب باشید و یادتان باشد که خودشناسی کلید رسیدن به موفقیتتان است.آبان: تمرکز کردن بر روی مقصد و هدف اغلب اوقات ساده ترین و منطقی ترین راه برای تبدیل کردن افکارتان به واقعیت است. اما امروز این کار راحت نیست، حتی اگر راه و مقصد شما روشن و واضح باشد. شما احتمالا در مسیر درست قرار گرفته اید و یک باد کیهانی قوی نیز به سمت هدف شما میوزد. اما شما حتی میتوانید فراتر از موثرترین راه (و بعضی وقتها هم کسل کننده) برای انجام دادن یک کار حرکت کنید. عملکردهای بی فکر و آنی خیلی زود برایتان درسر درست میکند، پس همین حالا و قبل از اینکه دست به عمل بزنید خوب فکر کنید.آذر: امروز شما برای تمام کردن تمام کارهایتان به مشکل برمیخورید، چراکه در هر راهی که شما انتخاب میکنید با یک زنجیره از حوادث عجیب روبرو میشوید. طبیعتا شما در حالیکه به مسائل مهم تر و ضربالعجل رسیدگی میکنید، میتوانید این مسائل استرس زا را به زمانهای دیگر موکول کنید. اما حالا که شما متوجه شده اید، جهان نیز بخشنده تر میشود، پس تسلیم نشوید. صبر و استقامت بزرگترین اسلحه شما در هنگام تلاش برای رسیدن به موفقیت است.دی: امروز شما در موقعیت دشواری قرار میگیرید و نمیدانید پیشنهاد تازه ای که بهتان شده را قبول کنید یا نه؟! ممکن است این پیشنهاد با برنامههای قبلی شما هماهنگ نشود. اما بهتر است فقط به این دلیل به پیشنهاد جواب منفی نداده و خیلی خوب در مورد آن فکر کنید. ذهن خودتان را محدود نکنید، چراکه هر نوع اطلاعات جدید ممکن است حقیقتی باشد که خیلی چیزها را تغییر دهد. پس قبل از اینکه جواب نهایی بدهید تمام گزینه ها را بررسی کنید.بهمن: امروز شما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد میکنید. باوجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شده اید، وقتی که حقایق واقعی بهتان گفته میشود، آماده اید که فکر خود را تغییر دهید. اما خوش بینی شما میتواند مانع و عامل باز دارنده ای برای افراد دیگر باشد و آنها از سهیم کردن شما در افکارشان پشیمان شوند. پس آگاهانه راه خود را هموار کنید تا بتوانید جایی برای ایجاد گفتگوهای واقعی و اگاهانه ایجاد کنید.اسفند: امروز انگار شما یک فرشته نگهبان دارید که ازتان حفاظت میکند! و حتی اگر در موقعیت خیلی دشواری قرار بگیرید خودش به نفع شما پادرمیانی میکند. امکان دارد مدتی با شرایط سختی روبرو شوید که تمام هم و غم تان شود، اما این سختیها گذرا بوده و ذهن شما را باز و آماده میکنند. به چیزهایی که میدانستید شک نکنید. قضاوت درست و عقل سلیم شما در مسیر درست هدایتتان خواهد کرد.
  Farzane likes this.

 8. #137

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  ناظم انجمن
  فریاااااااد جیغغغغغ داددددد
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  ناظم انجمن
  نام اصلی
  مائده
  محل سکونت
  پایتخت
  علایق
  چیزای خوب :)
  شغل
  گرافیست
  مدل گوشی
  corbi2
  ميانگين پست در روز
  2.53
  نوشته ها
  1,266
  پسندیده
  416
  مورد پسند : 485 بار در 380 پست
  حالت من
  faal
  Mention شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 65 تاپیک
  فال روز یکشنبه 21 اردیبهشت 1393

  فروردین: علی رغم دل مشغول بودن به کارهایتان امروز خیلی رمانتیک می شوید. نیازتان به تجارب جدید قوی تر می شود. ساده ترین راه برای شناختن کسی این است که او را کاوش کنید یا اینکه به یک سفر کوتاه بروید. اردیبهشت: تصورتان نیاز به اصلاح دارد. توجه ویژه ای به آرایش و عطر داشته باشید. یک تغییر کوچک در رنگ لباس یا یک رایحه ی آشنا می توانند به سرعت شما را تغییر دهند. تغییرات و نوسانات خلق و خو در چرخه های اجتماعی ممکن است رخ دهند. خرداد: امروز رقابت نمی شناسید. شما جذاب ترین و فریبنده ترین فرد امروز هستید. اگر می خواهید کسی را جذب کنید از موقعیت استفاده کنید. آرزوهایتان می توانند گیج کننده و ترجیحاتتان ممکن است ناپایدار باشند. تیر: امروز چیزهایی مثل نجابت، تحرک، و سادگی روابط ویژگی های خوبی هستند. ممکن است نیازتان به تعمل با جنس مخالف شدیدتر شود. با علاقه در بحث های مربوط به مدو مسایل عشقی شرکت می کنید و بعضی از مراسم اجتماعی یا معنوی را یاد می گیرید. مرداد: امروز به سمت رها بودن پیش می روید و روزتان برای مهمانی رفتن و دورهمی ها عالی است. مد، عشق، رمزوراز، جذابیت، و یا زندگی عمومی می توانند منبع تحریکتان باشند. وقت خارق العاده ای برای در رفتن از روزمرگی و الهام گرفتن است. شهریور: تفکر هوشیارانه ی شما هیچ کاری با علاقه تان به ماجراجویی های رمانتیک ندارد. این همان دوگانگی شماست که بسیاری از شما از آن آگاه نیستید. با ثابت و مصمم بودن در کارتان قادر هستید که به محض وارد شدن زندگی شخصی روی خط، خودتان را در رویاها گم کنید. مهر: امروز برای شما روز خارق العاده ایست، مخصوصا برای خانم ها. شما دوست داشتنی و جذاب هستید. سخت است که بگوییم کدام ویژگی جذاب ترین مشخصه ی شماست: ظاهر پیچیده تان، هوشتان، روشن فکر یا ذکاوت برجسته تان. آبان: احتیاط ذاتی و مظنون بودنتان امروز کمی شعیف تر می شود. بنابراین، سیستم دفاعیتان راحت تر می شکند. اگر یکی از عزیزانتان از محدوده تان رد شود هیچ محافظی کمک نخواهد کرد. می توانید با یک جمله ی لطیف جذب شوید یا یک هدیه فریفته تان کند. آذر: امروز ممکن است کسی را ملاقات کنید که نمی توانید به راحتی در برابر جذابیتش مقاومت کنید. مردان اسیر طلسم مخاطب خاص خود خواهند بود. به زنان درمورد یک رقیبموذی هشدار می دهیم.اگر وجهه ی عمومی دارید، وقت آن رسیده که درمورد تصویر خود دوباره اندیشی کنید. دی: توصیه می شود که موقتا از سرعت زندگی کم کنید و کمی در اطرافتان تغییر ایجاد کنید. فضای امروز پر از تنوع، بی ثباتی و حتی گاهی مرموز بودن است. سعی کنید منعطف باشید و با شرایط خود را وفق بدهید. بهمن: همه چیز به بهترین وجه درحال شکل گیری است. ممکن است تمرکزتان روی زندگی عشقی و پر از تاثیرات تازه و امیدهای خوب است. ممکن است در آرزوی شاید و خوشبختی یک ماجراجویی را آغاز کنید. اگر یک فرد هنرمند هستید از الهامات خود پیروی کنید-یک شاهکار عالی خلق خواهید کرد. اسفند:
  شمایی که به راحتی قربانی وسوسه های خود می شوید ممکن است تحت تاثیر علایق جدید قرار گیرید. احتمالا هنوز نفهمیده اید که دقیقا چه می خواهید و احتمالا به دنبال ایده آل های مبهمی هستید.


  بعد نمیدونم چند ماه برگشتم....
  چقد سخت بود نیومدن اینجا :/آس فرومآس فروم 9. #138

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  ناظم انجمن
  فریاااااااد جیغغغغغ داددددد
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  ناظم انجمن
  نام اصلی
  مائده
  محل سکونت
  پایتخت
  علایق
  چیزای خوب :)
  شغل
  گرافیست
  مدل گوشی
  corbi2
  ميانگين پست در روز
  2.53
  نوشته ها
  1,266
  پسندیده
  416
  مورد پسند : 485 بار در 380 پست
  حالت من
  faal
  Mention شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 65 تاپیک
  فال روز یکشنبه 21 اردیبهشت 1393

  فروردین:
  علی رغم دل مشغول بودن به کارهایتان امروز خیلی رمانتیک می شوید. نیازتان به تجارب جدید قوی تر می شود. ساده ترین راه برای شناختن کسی این است که او را کاوش کنید یا اینکه به یک سفر کوتاه بروید.
  اردیبهشت:
  تصورتان نیاز به اصلاح دارد. توجه ویژه ای به آرایش و عطر داشته باشید. یک تغییر کوچک در رنگ لباس یا یک رایحه ی آشنا می توانند به سرعت شما را تغییر دهند. تغییرات و نوسانات خلق و خو در چرخه های اجتماعی ممکن است رخ دهند.
  خرداد:
  امروز رقابت نمی شناسید. شما جذاب ترین و فریبنده ترین فرد امروز هستید. اگر می خواهید کسی را جذب کنید از موقعیت استفاده کنید. آرزوهایتان می توانند گیج کننده و ترجیحاتتان ممکن است ناپایدار باشند.
  تیر:
  امروز چیزهایی مثل نجابت، تحرک، و سادگی روابط ویژگی های خوبی هستند. ممکن است نیازتان به تعمل با جنس مخالف شدیدتر شود. با علاقه در بحث های مربوط به مدو مسایل عشقی شرکت می کنید و بعضی از مراسم اجتماعی یا معنوی را یاد می گیرید.
  مرداد:
  امروز به سمت رها بودن پیش می روید و روزتان برای مهمانی رفتن و دورهمی ها عالی است. مد، عشق، رمزوراز، جذابیت، و یا زندگی عمومی می توانند منبع تحریکتان باشند. وقت خارق العاده ای برای در رفتن از روزمرگی و الهام گرفتن است.
  شهریور:
  تفکر هوشیارانه ی شما هیچ کاری با علاقه تان به ماجراجویی های رمانتیک ندارد. این همان دوگانگی شماست که بسیاری از شما از آن آگاه نیستید. با ثابت و مصمم بودن در کارتان قادر هستید که به محض وارد شدن زندگی شخصی روی خط، خودتان را در رویاها گم کنید.
  مهر:
  امروز برای شما روز خارق العاده ایست، مخصوصا برای خانم ها. شما دوست داشتنی و جذاب هستید. سخت است که بگوییم کدام ویژگی جذاب ترین مشخصه ی شماست: ظاهر پیچیده تان، هوشتان، روشن فکر یا ذکاوت برجسته تان.
  آبان:
  احتیاط ذاتی و مظنون بودنتان امروز کمی شعیف تر می شود. بنابراین، سیستم دفاعیتان راحت تر می شکند. اگر یکی از عزیزانتان از محدوده تان رد شود هیچ محافظی کمک نخواهد کرد. می توانید با یک جمله ی لطیف جذب شوید یا یک هدیه فریفته تان کند.
  آذر:
  امروز ممکن است کسی را ملاقات کنید که نمی توانید به راحتی در برابر جذابیتش مقاومت کنید. مردان اسیر طلسم مخاطب خاص خود خواهند بود. به زنان درمورد یک رقیب موذی هشدار می دهیم. اگر وجهه ی عمومی دارید، وقت آن رسیده که درمورد تصویر خود دوباره اندیشی کنید.
  دی:
  توصیه می شود که موقتا از سرعت زندگی کم کنید و کمی در اطرافتان تغییر ایجاد کنید. فضای امروز پر از تنوع، بی ثباتی و حتی گاهی مرموز بودن است. سعی کنید منعطف باشید و با شرایط خود را وفق بدهید.
  بهمن:
  همه چیز به بهترین وجه درحال شکل گیری است. ممکن است تمرکزتان روی زندگی عشقی و پر از تاثیرات تازه و امیدهای خوب است. ممکن است در آرزوی شاید و خوشبختی یک ماجراجویی را آغاز کنید. اگر یک فرد هنرمند هستید از الهامات خود پیروی کنید-یک شاهکار عالی خلق خواهید کرد.
  اسفند:
  شمایی که به راحتی قربانی وسوسه های خود می شوید ممکن است تحت تاثیر علایق جدید قرار گیرید. احتمالا هنوز نفهمیده اید که دقیقا چه می خواهید و احتمالا به دنبال ایده آل های مبهمی هستید.


  ویرایش توسط MaEde : 05-11-2014 در ساعت 05:55 PM


  بعد نمیدونم چند ماه برگشتم....
  چقد سخت بود نیومدن اینجا :/آس فرومآس فروم 10. #139

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  ناظم انجمن
  فریاااااااد جیغغغغغ داددددد
  تاریخ عضویت
  Jul 2013
  عنوان کاربر
  ناظم انجمن
  نام اصلی
  مائده
  محل سکونت
  پایتخت
  علایق
  چیزای خوب :)
  شغل
  گرافیست
  مدل گوشی
  corbi2
  ميانگين پست در روز
  2.53
  نوشته ها
  1,266
  پسندیده
  416
  مورد پسند : 485 بار در 380 پست
  حالت من
  faal
  Mention شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 65 تاپیک
  فال روز دوشنبه 22 اردیبهشت 1393


  فروردین:
  کنجکاوی و اجتماعی بودن شما اجازه نمی دهند برای مدت طولانی تنها بمانید. خودتان تصمیم بگیرید که چطور با دیگران ارتباط برقرار کنید. بسیاری از شما دوست دارید شخصا وحضوری با دیگران ارتباط داشته باشید. وقت خوبی برای جمع شدن با دوستان و پیاده روی کردن و خوش گذراندن است.
  اردیبهشت:
  توانایی ارتباط برقرار کردنتان ممکن است حیرت زده تان کند. می توانید در جاده، فروشگاه یا در یک رخداد با دیگران تعامل داشته باشید. دعوت به ملاقات با کسی را نباید رد کنید. موقعیت رسیدن به یک حراجی را از دست ندهید. به پارک بروید یا از یک مرکز تفریحی دیدن کنید.
  خرداد:
  شما فرد قابل توجهی هستید. بسیاری از افراد درتلاشند که همراه یا پیرو شما باشند. بااین حال، احتمال این وجود دارد که کسی به شما درسی بیاموزد. اکثر شما نقش یک فرد مشهور، دوست خوب و نجیب و راهنمای سخاوتمند را دارید.
  تیر:
  امروز زندگی درونی نقش مهم تری از جریان بیرونی رخدادها در زندگیتان پیدا می کند. شاید پر از هیجانات، امیدها و افکار شوید. اگر نوع خردمند و هوشمند تیرماهی ها هستید، توجهی به شرایط ندارید و به دنبال بهبود خود خواهید بود.
  مرداد:
  امروز برای کار کردن روی روابط دوستانه روز خارق العاده ایست. همچنین روز خوبی برای بودن در مکان های عمومی و مراکز مختلف آموزشی و یا تفریحی است. در فضای بحث های آرام احساس خیلی خارق العاده ای خواهید داشت.
  شهریور:
  زندگیتان روی خوش به شانس و موقعیت های خیلی خوب نشان داده است. پیروزی هایتان ریشه در دانش و تجربه و همچنین شانس خوبتان دارند. امروز صرف نظر از اینکه سرنوشت چه چیزی برایتان درنظر گرفته، آرزوهایتان بزرگتر خواهد شد.
  مهر:
  امروز با همه چیز و همه کس بطور عملگرا برخورد می کنید. ایده های خودجوش به سرعت برایتان پیش می آیند و نتایج خیلی بهتر از انتظاراتتان خواهند بود. الان عزت نفستان خیلی بالا رفته است. اگر دستتان را روی هر چیز باارزش بگذارید مطمئنا لیاقت آنرا دارید.
  آبان:
  باید اجتماعی تر و آرام تر باشید. شانس یادگرفتن یک چیز جدید را از دست ندهید. به یاد داشته باشید که دسترسی به منابع منحصر به فرد برای همیشه مال شما نخواهد بود. ممکن است کمی خطر در کمینتان باشد و وسوسه تان کند.
  آذر:
  برایتان سخت نیست که بر کسی پیروز شوید. روی بدست آوردن محبوبیت بعنوان یک فرد نجیب، سخاوتمند، مهربان، اجتماعی و روشن فکر کار کنید تا مشهوریت شما افزایش یابد. اگر یک فرد عادی هستید هیچ مشکلی در این راه نخواهید داشت.
  دی:
  امروز بودن در کنار دیگران می تواند هم سختی و هم خوبی داشته باشد. این مساله کلا به سلامت جسمانی و میزان اجتماعی بودنتان دارد. اگر از آنهایی هستید که تنهایی را ترجیح می دهید، بودن در جمع های شلوغ می تواند خیلی عصبانیتان کند.
  بهمن:
  در حال رسیدن به خوشبختی هستید. این احتمال وجود دارد که خودتان را در یک جشن رسمی بزرگ، یک دعوت به تئاتر یا جشن دیگر بیابید. می توایند به راحتی برنامه ی یک ارایه ی محصول، ایجاد سایت یا فروم یا یک جشن را بریزید یا اینکه برای امروز یک رقابت را استارت بزنید.
  اسفند:
  تاثیر پذیری شما که مشخصه ی اکثرتان است می تواند شما را امروز فریب بدهد. رخدادهای خوشایند می توانند خوشحالتان کنند، ولی ممکن است فشار هیجانی نیز داشته باشند. امروز ممکن است یک شادی بیش از حد داشته باشید، مثلا جشنی برگذار شود که چشمانتان از شادی پر از اشک شوند.
  بعد نمیدونم چند ماه برگشتم....
  چقد سخت بود نیومدن اینجا :/آس فرومآس فروم+ ارسال موضوع جدید
صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4 12 13 14

کاربران تگ شده

کلمات کلیدی این موضوع

92، fal roz، فواید، فیلم، فیلم سینمایی، فکر، فا چارشنبه، فال چهارشنبه، فال یکشنبه، فال پنج شنبه، فال جمعه، فال دوشنبه، فال روز، فال سه شنبه، فال شنبه، فایده، فدا، فرق، فریاد، فرزند، فرشته، قلب، قول، قرمز، لطیفه، موفقیت، موسیقی، میرود، میزند، مگس، مادر، ماسک، ماست، مجلس، مخاطب، مدل، مرداب، مسابقه، مشکلات زندگی، مطرب، معلم، معین، معجزه، نوشابه، نوشته، نکته، نگاه، نگار، ناهید، چراغ، چشم، هفته، همسر، هنر، هوش، های، هر، یاس، کنسرت، کوتاه، کاش، کجا، کردن، گفتگو، گل، گره، پول، پیام، پیروزی، پدر، پس انداز، پشیمانی، آموزش، آهنگ، آینه، آخرین، آدم ها، آرامش، آرایش، آسمان، الکی، امنیت، انواع، انجمن، او، ای، ایمیل، ایده، ابراز عشق، اتاق، اخبار، از، ازدواج، ازدواج موفق، اسیر، اسپم، استقلال، استاد، استخر، اعتماد به نفس، به، به سلامتی، بهتر، بیلیارد، بین، بیاموز، بگو، بگویید، باهوش، بازی، بحث، بحث و گفتگو، برق، برنامه، برنامه ریزی، برنده، برای، برادر، تفریح، تفریح و سرگرمی، تقسیم، تنهایی، تهی، تو، تا حالا، تاک، تابستان، ترانه، تصمیم گیری، تصویری، جنگ، جوش، جالب، جایزه، جدید، جدیدترین، جدایی، حل مشکلات، حکمت، حافظ، حال، حدیث، حسود، خنده، خواهر، خواب، خوشبخت، خوشبختی، خیانت، خاص، خاطره، خدا، خداوند، خشم، خطرناک، دقت، دقت کن، دلتنگی، دولت، دوستی، دکتر، داستان، داشتی، درباره، دعوا، دعا، رفع، روحانی، روزه، روزگار، را، راهنمایی، زمین، زندگی، زندگی آرام، زندگی بهتر، زیبا، سفره، سلامت، سیاه، ساقی، سالی، سالاد، سایه، سحری، سرگرمی، سرطان، شناخت، شیرینی، شکلات، شاد، شاد بودن، شاعر، شخصیت، شدن، شعر، شغل، صدا، ضرر، علم، عمل، عماد، عمر، عوارض، عکس، عاشقی، عاشقانه، عروس، عشق، عشق من، عصیان، عصبانیت، غفلت، غلام، غم، غمگین، غذا

نمایش برچسب‌ها

آس فروم مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
در باره ما
پل های ارتباطی با ما
دوستان ما
انجمن تفریحی سرگرمی آس فروم از بهمن 91 آغاز بکار کرد و هدفی جز ایجاد محیطی گرم و دوستانه برای کاربران عزیز نداشته است.
امیدواریم ساعاتی خوشی را سپری کنید

ایمیل پست الکترونیکی مدیریت سایت : fh00n@yahoo.com
PostMan By Cultural Forum | Study at Malaysian University
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0